Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошиття корпоративного одягу на замовлення

Одним з напрямків діяльності нашої фірми є професійний пошиття корпоративного одягу з логотипом.Кваліфіковані фахівці розроблять дизайн одягу відповідно до тенденцій моди, враховуючи фірмовий стиль, вимоги та побажання замовника і шиється вона на сучасному, потужному обладнанні.
  Корпоративний одяг являє собою вироби, виконані в єдиному, витриманому стилі з нанесенням символіки, логотипів фірми і компанії. Зазвичай така форма одягу практична, зручна, вона дає зрозуміти співробітникам, що вони є єдиною командою. Кожна серйозна компанія має свою індивідуальну форму корпоративного одягу.
Використовуючи даний вид одягу ви:

 

Підвищуєте статус компанії в очах конкурентів і клієнтів;Дисциплінуєте робочий колектив, що сприяє більш продуктивній роботі;Проводьте позитивне враження, формуєте імідж фірми в очах клієнтів.Нанесення логотипу на формупошиття корпоративного одягу з логотипом Нанесення логотипу є завершальним і важливим етапом у виробництві корпоративного одягу, так як це показує, що співробітник є частиною команди. Крім того, пошив форми на замовлення з вишивкою логотипу можна використовувати як додаткову рекламу своєї компанії, роблячи її впізнаваною і популярною.

 

Замовити корпоративний одяг з логотипом для вашого персоналу ви можете на нашому сайті, по електронній пошті або за контактними телефонами.
Якою має бути корпоративна одяг?   Замовляючи пошив форменого одягу для своїх співробітників, кожна фірма вирішує для себе сама якою вона буде. Це буде залежати від сфери діяльності, особистих уподобань керівництва.

 

Головне, щоб вона була:
практичною;зручною;функціональної;Залишала позитивне враження;Відповідала дрес-коду компанії.Зазвичай у виготовленні корпоративного одягу акцент робиться на стриманому фасон, лаконічності, поєднанні кольорів. Це можуть бути брюки, спідниці, блузи, сорочки, кептарі. Замовляючи такі вироби у нас, ви гарантовано отримаєте їх в обумовлені терміни незалежно від обсягу замовлення, зшиті відповідно до розроблених ескізами.
Яку тканину використовують для її пошиття?   Робиться пошиття корпоративного одягу у нас на фірмі зі змішаних тканин. Цей матеріал виробляється в процесі змішування синтетичних і натуральних волокон, ниток. В результаті чого вона має такі властивості:
Зносостійкість; корпоративний одягміцність;Практично не мнеться;Не викликає алергічних реакцій;Легко стирається;Швидко сохне.   Тому замовляючи у нас пошиття форми, з таких тканин, ви отримаєте, красиві, довговічні вироби, які мають насичені кольори, що довго зберігають свою привабливість. Завдяки чому ваші співробітники будуть завжди мати привабливий, акуратний зовнішній вигляд.

Корпоративна форма одягу співробітників буває різною в залежності від сфери діяльності, наприклад, це може бути:

діловий стиль для офісів;уніформа для обслуговуючого персоналу: для ресторанів, кафе, готелів, торгових точок, великих магазинів інше;формений одяг для військових, медперсоналу, персоналу РЖД;промо-одяг для різних рекламних заходів.  Ми пропонуємо пошиття корпоративного одягу для працівників будь-яких галузей, нанесення логотипу, різних написів, малюнків методом машинної вишивки і термотрансфера.Создан 02 фев 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина