Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошиття фартухів на замовлення
Виробляємо професійний пошиття фартухів різних моделей на замовлення для обслуговуючого персоналу, а також для дому. У нас ви можете також замовити нанесення логотипу, написів або будь-якого зображення на фартух за допомогою машинної вишивки або трансферного друку.
   Немає такого будинку, де не було б фартуха. Кожна господиня запевнить вас, що це одна з найнеобхідніших речей у будинку. А якщо зачепити сферу обслуговування, то фартух там - знак акуратності, ощадливості і ввічливості до клієнта. Ми шиємо:
домашні фартухи - пошив фартухів для кухні, дитячі фартухи;фартухи для персоналу різних галузей обслуговування - пошив фартухів для офіціантів, барменів, кухарів, продавців, перукарів і т.д .;промо фартухи на замовлення для промо акцій.  Виготовлення фартухів для всіх областей застосування проводиться на сучасному обладнанні з різних матеріалів. Замовлення може бути розроблений як за існуючими макетів, так і по запропонованим вами ескізами, начерками. Наші дизайнери обговорять всі деталі і нюанси, виготовлять макет, і затвердивши його, ми приступимо до роботи. Виготовлення фартухів займає небагато часу завдяки майстерності технологів і якісному устаткуванню. В обумовлені терміни ви отримаєте замовлення в точності з вашої заявкою.
пошиття фартухівпошиття фартухів◄ Назад Вперед ►Зображення 1 з 28пошиття фартухів з логотипом
Залежно від роду діяльності замовлення можливий з різних матеріалів, як натуральних, так і синтетичних:
Тонких тканин з вишитим логотипом для офіціантів і покоївок;Міцних, зносостійких тканин з водовідштовхувальним основою для промислових підприємств;Тканини корпоративних кольорів з максимальною відповідністю відтінку і текстури;Будь-яких матеріалів обумовлених в замовленні для вашого проекту;Так, наприклад, виготовлення фартухів для майстрів салонів краси, перукарень, обумовлено перш за все використанням гігієнічних матеріалів, простих в обробці, включаючи термічну. Тканини терпимі до хімічних інгредієнтів деяких складів, і завжди залишаються акуратними і естетичними. А для підприємств - виробників, таких сфер як виробництво харчування, тваринництво, де, найбільше потребують захисту одягу і спецодягу, фартухи шиються з тканини з вологовідштовхувальним поверхнею, прості у відході, не вигорає від люмінесцентних ламп і сонця.Создан 02 фев 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина