Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на Одежде в Киеве

Пошив и печать на одежде для промоторов.Одним з основних напрямків діяльності компанії «Промо Одяг» є виробництво якісної уніформи для фахівців самих різних професій. Ми працюємо не тільки з підприємствами та організаціями Києві, а й з замовниками з інших регіонів України.

 

Всі моделі в нашому каталозі розроблені професійними дизайнерами і конструкторами, що робить їх ексклюзивними, зручними і стильними. Кожен елемент уніформи ретельно продумується, щоб забезпечити не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і функціональність всього вироби.
У нашому каталозі представлена ​​уніформа різних моделей згідно з такими категоріями:
блузи і сорочки;спідниці;брюки;жилети та піджаки;медичний одяг;фартухи і фартухи;комплекти уніформи для кухарів;спортивний одяг.Крім перерахованих вище категорій товарів, наша компанія виробляє стильні аксесуари (гастукі, шийні хустки, бадани) які тонко підкреслять унікальність компанії і стануть родзинкою корпоративного стилю. Особливістю використання аксесуарів є доступна вартість і можливість заявити про свою компанію як про успішне і надійному підприємстві.
виробництво уніформиПошиття уніформи в нашій компанії проводиться виключно з якісних тканин, при цьому для кожного типу уніформи підбираються матеріали з певними властивостями, які забезпечать максимальну функціональність і довговічність одягу. Наприклад, для деяких компаній, пов'язаних з харчовими технологіями та медичними послугами, потрібно повну відповідність уніформи вимогам стандартів якості та гігієнічним нормативам. Такий одяг в першу чергу повинна бути практичною, легко піддаватися чищенню і додаткової температурній обробці.

 

Виробничі потужності нашої компанії є сучасне швейне обладнання, що є гарантією якості уніформи для персоналу, створюваної в наших цехах.
Всі співробітники компанії «Промо Одяг» - дизайнери, конструктори, швачки, менеджери - є професіоналами і відрізняються відповідальністю і креативністю.
Чому саме «Промо Одяг»?Вибір компанії «Промо» для пошиття уніформи є абсолютно правильним, тому що:
продаж уніформи найкращої якості - це будні нашої компанії;наші талановиті дизайнери розробляють моделі уніформи індивідуально під кожне замовлення, враховуючи при цьому прийнятий корпоративний стиль і умови праці співробітників;ми завжди уважно ставимося до побажань замовника і робимо все можливе, щоб наші товари повністю їм відповідали;компанія «Промо Одяг з логотипом» має великий досвід роботи з виробництва уніформи різних моделей;ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками тканин і фурнітури, що є невід'ємною частиною успіху нашої компанії;ми пропонуємо клієнтам виконання замовлень будь-якого обсягу і готові до співпраці з підприємствами будь-якої галузі;для постійних клієнтів і великих замовників компанія «Альба» пропонує суттєві знижки на всі категорії товарів в розділі «Уніформа»;співпраця з нами - запорука успіху та впізнаваності будь-якої компанії.Создан 04 мар 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина