Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Годинник з логотипом
Кожній людині властиво стежити за часом. Це необхідно для того, щоб вчасно приходити на роботу, не запізнюватися на зустрічі або поїзда. Крім цього, вони виступають як чудовий презент. Щоб надати стильність і оригінальність, можна вдосконалити модель, додавши в неї логотип або інше зображення.Брендовані годинник стане креативним подарунком, який добре розміститься як на робочому місці, так і вдома. Дуже часто великі організації для надання іміджу використовують продукцію, на якій розміщений логотип компанії. Їх можна презентувати постійним клієнтам, партнерам по бізнесу або працівникам офісу.
Кому подарувати годинник з логотипом?

 

Варто віддати перевагу товарам з нанесеним зображенням, щоб довго не шукати подарунок, не ламати голову над вибором і не витрачати багато часу. Такого роду презент можна піднести кожній людині незалежно від віку, статі чи статусу.

 

Рекламне агентство «Промо Одяг» дає на вибір товар з логотипом наступних видів:
1. Наручний годинник для чоловіків і жінок. Унікальна і неповторна композиція, що володіє модним дизайном і безліччю додаткових функцій, припаде до смаку кожному. Для любителів класичного стилю можна підібрати строгий і елегантний зовнішній вигляд.
2. Настінний годинник. Такого виду продукт є популярним для компаній з певним корпоративним стилем. Використовуючи логотип організації, можна надати популярність бренду, зробити його впізнаваним.
3. Настільний годинник з логотипом. Дарувати такий годинник можна компаньйонам, презентувати окремим працівникам за різні заслуги.
Роблячи замовлення, слід враховувати матеріал, з якого виготовлені годинник. Залежно від цього буде вибиратися спосіб нанесення логотипу. Сьогодні існує кілька варіантів, серед яких найпопулярнішими є:
· Багатобарвна тамподрук;
· Гравірування лазерним і електрохімічним способом;
· Друк вивороткой;
· Накладка знаків під золото або срібло.
Щоб продукція мала високу якість, необхідно розробити певний формат зображення. Допомогти з цим можуть професійні дизайнери рекламного агентства, які мають великий досвід в даній сфері.
Звернувшись в рекламне агентство «Промо Одяг», ви можете як купити годинник оптом, так і замовити невеликий тираж.Високоякісний друк на циферблаті годинника робить брендові годинники хорошим доповненням інтер'єру. Годинники з логотипом компанії прикрасять будь-який офіс і доповнять інтер'єр, роблячи його обличчям компанії.
Сучасні технології, які використовуються нашими фахівцями для виготовлення брендових годин, дозволяють в найкоротші терміни якісно виконати друк на годиннику і задовольнити запит самого вимогливого замовника.
Рекламні годинник має ряд особливостей, що вигідно виділяють саме цей вид сувенірної продукції серед іншої брендового реклами:
- довговічність;
- годинник з логотипом завжди на виду в вашому офісі;
- годинник, як точний механізм, є уособленням вашої пунктуальності і надійності.І, звичайно ж, не варто забувати про самому прямому призначенні годин - відліку часу. Не треба багато говорити про важливість планування часу протягом робочого дня - і так очевидно, що це є ключовим аспектом успіху і плідності робочого процесу.
Наше рекламне агентство протягом декількох років спеціалізується на виготовленні годин, тому ми пропонуємо вашій увазі різноманітність матеріалів. Наприклад, це можуть бути пластикові, дерев'яні або скляні годинник.
Існує два основних види годин з логотипом:
- настінний годинник;
- настільний годинник.
Настінний годинник з логотипом прикрасять офіс будь-якої компанії і підтримають корпоративний дух команди.
Настільний годинник з брендом також неймовірно практичні. Крім того, що дізнаватися час по годинах, які знаходяться безпосередньо на робочому столі, дуже зручно; настільний годинник є чудовою прикрасою офісного столу будь-якого співробітника - будь це керівник або менеджер. Людина, що стежить за часом і контролює свій робочий процес, викликає більше довіри у замовника.
Знаменита фраза «Щасливі годин не спостерігають» в контексті трудової діяльності не застосовується, тому як в корпоративному середовищі правила назад протилежні - успіх асоціюється з впорядкованістю не тільки в послідовності дій, але і в продуманому таймінг кожного пункту плану. А що допоможе співробітникам в цьому, як не стильні годинники з логотипом компанії.
Подарункові годинник з логотипом стануть відмінним презентом для колег і партнерів.
Друк на годиннику надзвичайно різноманітна і сферу її застосування неможливо обмежити тільки корпоративним стилем. Області застосування, як і тематика на годиннику обмежується тільки фантазією замовника і команди дизайнерів рекламного агентства «Промо Одяг».Создан 16 апр 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина