Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на одежде в Киеве

Компанія «Промо-Принт» надає послуги з нанесення логотипів на одяг за доступною ціною. Скористатися пропозицією можуть корпоративні і приватні клієнти з Києві Брендовані речі певного зразка є обовКомпанія «Промо-Принт» надає послуги з нанесення логотипів на одяг за доступною ціною. Скористатися пропозицією можуть корпоративні і приватні клієнти з Києві
Брендовані речі певного зразка є обов'язковою складовою найрізноманітніших заходів. В першу чергу це відноситься до промоушен-акцій, презентацій продукції та інші події працюють на підвищення впізнаваності бренду. Крім того, засновники спортивних змагань різного рівня вимагають від команд наявності однакової форми з логотипами. Також одяг з фірмовим знаком, нанесеним шляхом вишивки або друку, може використовуватися в якості робочої уніформи.
Показники якості

 

Клієнти, які замовляють одяг з логотипом, пред'являють до продукції об'єктивні побажання:
вироби повинні бути зручними в повсякденному носінні, не утрудняти руху і вільно пропускати повітря, дозволяючи тілу дихати;продукція повинна легко стиратися і прасується, довгий час зберігати презентабельний зовнішній вигляд;необхідно, щоб дизайн моделей відповідав їх призначенням;вироби повинні йти в розмір і враховувати анатомічні особливості будови тіла чоловіка, жінки або дитини;всі рядки повинні бути рівними, а краю - акуратно обробленими;колірна гамма виробів найчастіше вибирається відповідно до корпоративною символікою. 

 

Сувеніри з логотипом Виготовлення сувенірів
Ціна одягу з логотипом в КиєвіКінцева вартість брендованої продукції складається з ціни текстильного вироби та плати за роботу співробітників компанії «Промо-Одяг». Залежно від бюджетних рамок, клієнт може вибрати нанесення логотипу на одяг методом вишивки або друку. Перший спосіб є більш естетичним і довговічним, а, отже, і коштує дорожче. Другий варіант доступніше за ціною, проте зображення буде виглядати менш ефектно.

 

Також вартість робіт безпосередньо залежить від обсягу партії. Уточнити, у скільки конкретно обійдеться нанесення логотипів на одяг, клієнт може у консультантів компанії. Запрошуємо відвідати офіс «Промо-Одяг» або зателефонувати за одним з контактних номерів.Создан 30 апр 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина