Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вязанные шарфы с вашим логотипом в Киеве

Изготовление вязанных шарфов, шапок, варежек, повязок на заказ. Шарфы с вашим логотипом. Оптовые тиражи.За шарфам: При замовленні 4 кольори, в залежності від складності малюнка визначається ціна виробу.За шапок: При замовленні з помпоном ціна виробу збільшується на 30 руб.При повторному замовленні ціна виробу зменшується (за домовленістю) в залежності від ціни пряжі.

 

Зігріти близьких любов'ю або подбати про співробітників, які працюють на вулиці в холодну пору року? Це можливо. Ми пропонуємо в'язані шарфів з логотипом. Шарф або шапка з персональним лого, забавною картинкою або освідченням у коханні будуть оригінальним подарунком на будь-який зимове свято.

Виробництво в'язаного трикотажу на замовлення: шарфи в ПРОМО ОДЯГУ. Ми виготовляємо шарфи, експлуатаційні властивості яких перевірені часом:

 

Фарба стійка до впливу сонячних променів. В'язані шарфи на замовлення залишаються такими ж яскравими, як і були, незважаючи на вплив тепла або кількість прань.Підвищена міцність, яка забезпечує виробам тривалий термін служби.Оригінальний вигляд з незабутнім зображенням, розроблений за індивідуальним ескізом.Трикотажні шарфи в Києві доступні в будь-якому обсязі. Ними можна забезпечити команду спортивних уболівальників або відділ офісних працівників, а можна зробити унікальним подарунком для конкретного особливо значущого людини. Область застосування такого виробу не обмежена нічим, окрім вашої фантазії.

 

Ціна буде залежати від складності малюнка і кількості замовлених товарів. Розраховувати вартість в кожному випадку слід індивідуально. Ви можете звернутися за допомогою до наших консультантів. Вони з задоволенням виберуть малюнок і колірну гамму майбутнього шарфа.

 

Приємне на дотик, м'яке і тепле виріб може бути як носієм інформації, так і способом вираження почуттів. Тільки вам вирішувати, з якою метою і для кого конкретно замовляти в'язані шарфи. А компанія «ПРОМО ОДЯГ» зробить все можливе, щоб ви повернулися до нас знову! Оформіть замовлення по телефону або на нашому сайті вже сьогодні і даруєте радість!Создан 11 сен 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина