Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Переваги шарфів з сублімації печаткою

Печать атласных шарфов в КиевеУ більшості людей при слові «шарф» виникає асоціація з морозом і холодом, однак, це далеко не єдиний спосіб використання даного вироби. Цей вид одягу доречний навесні і навіть влітку, в залежності від матеріалу, з якого він виготовлений.

 

Легкі матеріали високої якості, що дозволяють поєднувати виріб з будь-яким стилем і фасоном одягу. Друк на шарфах може стати родзинкою гардероба! Можливість вибору зображення і нанесення інформації відповідно до цілей замовника.Створення індивідуального стилю компанії і заохочення клієнтів.Компанія «ПРОМО ОДЯГ» є провідним виробником в Києві і області, що гарантує виконання роботи якісно і в суворо обумовлений термін.

 

Ми можемо нанести на тканину абсолютно будь-який малюнок або зображення завдяки новітнім друкованим технологіям. При цьому картинки будуть відрізнятися стійкістю, а основа - міцністю і схоронністю матеріалу, незалежно від кількості прань.
Види виробів, доступних до замовленняШарф з сублімаціоннойпечатью може бути виконаний з стрейча або атласу. При бажанні клієнта виготовимо виріб з мокрого шовку або флісу, проте з цих матеріалів замовлення обійдеться на 40% дорожче. Приємним доповненням є відсутність націнки за бахрому по краях.

 

Кольорові варіації, довжину і ширину наші фахівці підбирають індивідуально, виходячи з побажань клієнта і його фінансових можливостей. Оформіть замовлення, заповнивши форму на нашому сайті або зателефонувавши по телефону, і отримаєте виріб найвищої якості за мінімальною ціною!Создан 11 сен 2018Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина