Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошив передников с логотипом

промо передники , сувенирные фартуки , передники с приколамиМи раді запропонувати вам пошив фартухів з нанесенням логотипу - фірми, партії, продукту. 
Фартухи (накидки) з водонепроникних тканин з нанесенням вашої реклами - це відмінний рекламний носій. 
Фартухи шиються з простих тканин: габардин, атлас. 
Фартухи-накидки рекламні зазвичай роблять з тканин із спеціальним водовідштовхувальним просоченням. Як правило, призначення таких накидок - привернення уваги до розповсюджувачів рекламної продукції у метро і на виставках.
Фартухи з зображенням 
Ми можемо не тільки виконати пошиття, але і нанести на фартухи логотип. Фартух медичний, фартух бармена і фартух кухаря виглядають набагато презентабельнєє, коли на них надрукована символіка вашої компанії. 
Для відвідувачів ресторану красивий і охайний фартух офіціанта - гарантія дотримання в закладі необхідних санітарних норм. Саме тому уніформа офіціантів має таке велике значення. Форма для офіціантів, зроблена у нас на замовлення, з вишитим логотипом Вашого ресторану, прослужить довго і внесе свій вклад в успіх Вашої справи. 
Подарункові фартухи 
Будь-яка жінка буде рада отримати в подарунок фартух із забавним малюнком або фотографією. В даному випадку важливо не просто надрукувати логотип компанії: бажано весело обіграти його. Включайте фантазію, щоб про Вас згадували з теплою улибкой- а ми допоможемо втілити фантазію в життя!
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 13 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина