Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошив манишек с логотипом

рекламные манишки, накидки с рекламойУ компанії «Твій Дизайн» можна замовити манишки, які дуже зручно використовувати для проведення спортивних заходів та рекламних акцій. Вони можуть експлуатуватися в будь-який час року, і це дуже зручно. Адже їх можна одягти як на річну, так і на зимовий одяг. Тобто, замовивши один раз друк на манишках, ви отримуєте всесезонную одяг для спортсменів або промоутерів. 

Манишки - доступна і ефективна реклама 
Нанесення логотипу на манишки в Києві ми виробляємо наступними методами - сублімація або термоперенос. Це доступні за ціною способи, які між тим дозволяють отримати якісне зображення будь-якого кольору. Як правило, для манишок за краще вибирати плащової тканина. 
У нас ви можете купити манишки з логотипом для використання їх в рекламних акціях. Ми пропонуємо і пошив манишок, при цьому варіанти матеріалів і квітів дуже різні. Таким чином, ви отримуєте можливість одягнути своїх промоутерів в рекламну одяг, виконану в корпоративному стилі. При цьому коштують дані вироби дуже недорого. 
Вибирайте кращих! 
В Єкатеринбурзі сьогодні багато пропозицій з виготовлення рекламної продукції, виготовлення манишок. Але, вибираючи для себе рекламну компанію, зверніть увагу на її становище на ринку. Ми вже багато років з успіхом забезпечуємо всім необхідним своїх клієнтів і можемо сказати, що сприяли їх просуванню найефективнішим способом. 
Наші співробітники допоможуть визначитися з варіантами рекламної продукції, яка необхідна вашому бренду саме зараз. Для просування різних товарів потрібно вкладати гроші в різні акції. Для кого-то найефективнішими будуть на даному етапі значки та прапори, а чийсь товар миттєво розпродаватиметься після акції з промоутерами, одягненими в корпоративні кольори. 
Ми працюємо з будь-якими обсягами замовлень, наші фахівці втілять всі ваші задуми і побажання.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 13 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина