Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.


Жилеты с логотипом в Киеве

пошив рекламных жилетов, промо жилетУмови замовлення жилетів: 
Виготовлення рекламних накидок від 50 штук однієї моделі одного кольору; 
• Допомога в отрісовке ескізу спричинених на накидку; 
• Виготовлення замовлення за зразком, за ескізом (фотографії) моделі замовника;
• Виготовлення «сигнального» зразка для затвердження 
Вартість одного виробу залежить від: розміру замовленої партії, вартості використовуваної тканини і фурнітури, складності моделі та наявності логотипу 
• Перед замовленням жилетів з логотипом ми виїжджаємо до замовника для демонстрації зразків тканин і наших робіт. 
• Доставка готових виробів здійснюється безкоштовно до офісу замовника. Оформляємо замовлення для жителів будь-якого регіону Росії. 
  Пошиття жилетів завжди актуальний як для маленьких так і для великих компаній. Промо накидка - універсальна частина одягу, яка підійде для більшості посад: продавців, менеджерів, адміністраторів, працівників складу, касирів, секретарів та інших працівників. Носіння співробітниками жилета створить їм строгий діловий образ, а логотип компанії, нанесений за допомогою вишивки, вкаже приналежність працівника до конкретної організації. 
Для виготовлення жилетів з логотипом рекомендується використовувати такі тканини, як шерсть, полушерсть, костюмну тканину, габардин ін. У технічному завданні при замовленні вказується складність моделі, наявність ускладнюючих елементів. 
  Пошиття манишок рекламних в Києві оптом, костюмні жилети для працівників: 
Пошиття жилетів оптом для співробітників, виконані з костюмної тканини підкреслюють діловий стиль і прекрасно підійдуть для ваших співробітників в будь-який час року. 
Пошиття чоловічих та жіночих жилетів здійснюється із сучасних тканин від перевірених постачальників. Моделі, види тканин, кольору можуть бути будь-якими за бажанням замовника. Ціни на пошиття жилетів на замовлення формуються від тиражу і складності моделі, а так само від обраної тканини.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 17 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина