Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на бейсболках в Киеве

нанесение на бейсболки логотипа, кепки для промоутеровПровідні маркетологи та аналітики давно визнали той факт, що корпоративна одяг з логотипом компанії є не тільки уособленням успішності і динамічного зростання, але і ефективним засобом реклами. Фірмовий одяг - це своєрідна візитна картка як для співробітників підприємства або організації, так і для партнерів і по бізнесу. На сучасному етапі важливим фактором є не тільки реклама товарів і послуг, але маркетингове просування компаній. 
Бейсболки з логотипом стали невід'ємною частиною корпоративного одягу. Вони прийшли з спортивної сфери в побутову і міцно зайняли позиції зручного головного убору. Виділяють кілька категорій, які виконують функції цього популярного корпоративного аксесуара: бейсболки, кепки, козирки. Принципово між собою розділяються тільки бейсболки (вони ж кепки) і козирки. Але ці відмінності не заважають їм однаково ефективно виконувати рекламні завдання. 
Бейсболки на замовлення можна придбати в нашій компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам нанесення логотипу на корпоративний головний убір наступними способами: 
термоперенос, 
флекс, 
вишивка. 
З кожним замовником співробітники Твій Дизайн працюють індивідуально, намагаючись максимально точно виконати їх замовлення. Гнучка політика ціноутворення і можливість придбати бейсболки оптом дозволяють замовникам заощадити свої гроші і отримати якісні вироби. У нас також можна придбати як окремі елементи корпоративного одягу, такі як сорочки та футболки, так і повні комплекти. У будь-якому випадку клієнтам буде забезпечено найвищу якість виробів, доступна вартість і комфортне обслуговування.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 18 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина