Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Одежда для промо акций

Заказать промо одежду в Киеве, пошив рекламной одеждыТаким маркетинговим ходом, як проведення промо-акцій, зараз мало кого здивуєш. Тим не менш, це продовжує залишатися дуже ефективним способом залучення нових клієнтів. 

Для того, щоб акція була успішною, необхідно застосувати якісний підхід до всіх складових, починаючи з підготовки промоутерів і ретельно продуманої ідеї акції, закінчуючи уніформою для учасників акції. Спецодяг для промоутерів грає одну з головних ролей в успіху всього заходу, так як вона покликана привернути увагу потенційних покупців. Яскравий одяг для промо акцій робить людину помітніше. Привертаючи увагу, промо одяг може сказати про компанію і послуги дуже багато чого, тому пошив одягу для промо акцій вимагає ретельної підготовки і виразного виконання. 
Пошиття одягу для промо акцій вимагає чіткої постановки завдання. Потрібно підібрати відповідні фірмовим кольору, правильно помістити логотип і зробити одяг максимально зручною. Призначення одягу для промо акцій - не просто модно виглядати, але і рекламувати послугу, товар або фірму. 
Стратегічна задача одягу для промо акцій - створити стійку ідентифікацію торгової марки у свідомості споживача. Якщо покупець звернув погляд убік персоналу в промо одязі в місці проведення промо-акції, це вже добре. Якщо потенційний покупець з широко відкритими очима попрямував до промоутера, це те, що потрібно. Промо форму, по-справжньому яскраво, виграшно і точно представившую просувний бренд, покупець буде згадувати ще довго. 
Щоб справитися з завданням, промо одязі необхідно нести на собі навантаження одночасно декількох видів: емоційну, інформаційну, естетичну. Без цього неможливе створення образу одягу для промо акцій. 
ЯКІСНА І ПРОМО АКТИВНА ОДЯГ 
Одяг для промо акцій умовно розділяється на літню і зимову. До літньої відносяться майки, футболки, кепки, вітровки, бейсболки, шорти, з нанесенням відмітною промо символіки. Зимова шиється з теплих тканин, і до неї відносять куртки, штани, шапки і шарфи. 
Футболки з логотипом, жилетки з зображеннями, які символізують бренд, верхній> промо одяг в корпоративних кольорах - така промо одяг має розроблятися професіоналами, щоб привертаючи увагу, не викликати роздратування. 
Одяг для промо акцій ставить до виконавця конкретні умови: вона повинна бути практичною і зручною. Але з іншого боку, дизайнеру промо одягу надається прекрасна можливість проявити свою фантазію. 
Пошиття промоформи - це мистецтво! Ми втілюємо мистецтво в життя. Промо одяг включає в себе фантазію силуетів і стилів, передаючи фірмовий стиль замовника. Одяг для промо акцій, пошиття якої зроблений компанією Твій Дизайн Київ, виглядає привабливо, служить довго і носиться легко!
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 20 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина