Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Накидки с логотипом

накидка с логотипом поверх одеждыНакидка з логотипом рекламна, або промо накидка - річ, необхідна для проведення будь вуличної акції. Партійний агітатор або рекламний агент одно потребують одязі, яка виділить їх з натовпу і приверне увагу оточуючих. Ми виготовляємо такі вироби будь-яких фасонів, але зазвичай наші клієнти зупиняють свій вибір на класичній моделі, приклади якої наведено на фотографіях. Така промо накидка може відрізнятися розміром (завдовжки), наявністю кишені і типом кріплення. Стандартні розміри - короткі висотою 65 см (нижче пояса) і довгі 85 см. (До коліна). Кріплення може бути на зав'язках або на гумках, вони вшиваються в бічні розрізи. 
 
 
Накидки з логотипом виготовляються з різних тканин - це можуть бути тафета, плащевка (Дюспо, оксфорд) і т.д., може бути різний трикотаж з синтетичних тканин. 
Для виготовлення накидок з логотипом використовуються синтетичні тканини різної якості. Від матеріалу залежить ціна виробу і технологія нанесення, яку можна застосувати для виконання друку на поверхні накидки. 
Для бюджетних виробів використовують тканини з нейлону, типу тафети. Такий матеріал дешевше, але менш довговічний і не підходить для друку сублімації. Тканини з поліестеру - Дюспо, оксфорд - більш зносостійкі, можуть мати вітро-і вологозахисної покриття. 
  
Друк на рекламних накидках 
Саме якісне і довговічне нанесення для рекламних накидок - широкоформатний друк сублімації. Такі рекламні манишки цілком зафарбовані зображенням будь-якої якості (можна використовувати кольорові фотографії). Причому нанесення прослужить необмежено довго, т.к. при його виготовленні використовується температура понад 200 градусів, і при звичайних режимах прання (навіть при кип'ятінні води) йому ніщо не загрожує. 
У разі обмеження бюджету для нанесення можна використовувати прямий друк (шовкографію) або термотрансферну друк. Тут існують обмеження за розміром і якістю нанесення, для уточнення слід проконсультуватися з нашими менеджерами.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 24 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина