Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Рекламные манишки, футболки с логотип

печать на футболках в киеве, пошив манишек на заказМанишки з логотипом - це одяг для промоутерів, агітаторів та іншого персоналу. Манишки, накидки і жилетки зовні дуже схожі, але мають невеликі відмінності. Манишки з логотипом ставляться до сувенірної продукції. Їх використовують найчастіше на виборах або при проведенні промо акцій, роздачі листівок або дегустаціях. Зручність манишок перед іншими видами промо форми в тому, що вони одягаються поверх будь-якого одягу влітку і взимку. Завдяки бічним зав'язку вони підійдуть як худим, так і повним людям і однаково естетично виглядають. 
Виготовлення манишок з логотипом в Україні ділитися на 2 етапи: вибір матеріалу і способу друку логотипу на них. Матеріал виготовлення манишок найчастіше поліестер, рідше нейлон, атлас, сатин. Хоча технологічно їх можна пошити хоч з будь-якого матеріалу, процес виготовлення манишок схожий з виготовленням прапорів. Але друк найкраще робиться на штучні тканини, тому вони частіше використовуються для пошиття манишок. Форма манишок прямокутна, буває з закругленими внизу краями. З боків йдуть зав'язки, які дозволяють одягати їх на людей будь-якої комплекції. 
Друк манишок в Одесі робиться найчастіше сублімацією, рідше шовкотрафаретом або термотрансфера. Сублімація дорожче інших, але вона дозволяє друкувати повнокольорові манишки з макета будь-якої складності. Йде повна запечатка рулону тканини, які потім кроіться і шиється. Більш дешева друк манишок робиться технологією шовкотрафаретного друку. Береться тканину потрібного кольору, кроіться, шиються манишки, і потім на готових виробах робиться друк за кольорами. Але їй не можна зробити повнокольорові зображення. Середній варіант - це термотрансферний друк, яка робиться на спеціальній плівці, яка припечатує до тканини. Він має сенс тоді коли повнокольорові елементи невеликого розміру. 
Для замовлення манишок найкраще звернутися в наше рекламне агентство «Промо Одяг» і наші фахівці самі виберуть для вас матеріал і технологію друку, найбільш вигідну для ваших цілей. Якщо у вас немає макета, наші дизайнери оперативно його вам розроблять. Телефонуйте, ми вам завжди раді.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 24 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина