Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Друк на футболках

Нанесеня логотипа на футболкуОстаннім часом друк на футболках набуває все більшої популярності не тільки серед молоді, але й серед дорослих. Найчастіше цією послугою користуються різні спортивні клуби, команди. Але нерідко можна зустріти окремих людей на вулиці з кумедними написами на своєму одязі. 
Нанесення малюнка на футболки - процес, який не займає багато часу. Звернувшись в рекламне агентство Media Project, ви можете бути впевнені, що отримаєте абсолютно унікальну футболку з бажаною написом або зображенням. 
Існує думка, що печатка на футболках - дороге задоволення. Прийдіть до нас, і ми спростуємо цей міф. Ця послуга доступна кожному: від школярів до людей шанобливого віку. У вас може виникнути питання: «Навіщо останнім така розвага? Адже багато бабусі й самі прекрасно вміють в'язати ». На що ми відповімо, що їм буде приємно, якщо ви подаруєте футболку (або який-небудь інший предмет одягу) з фотографією улюбленого внука або внучки. 
Ми наносимо зображення як растових форматів: jpg, png, bmp, так і векторних: ai, eps і так далі. Зображення на футболках, особливо на білих, вийдуть яскравими і строкатими. 
Ви можете не турбуватися про якість зображення після прання - воно залишиться прекрасним! Головне - вам необхідно дотримуватися умови прання, зазначені на етикетці. 
Також малюнок або напис практично не будуть промацуватися на білій футболці. Правда, трохи помітні на дотик стануть, якщо футболка кольорова або чорна. 
Скориставшись послугою нанесення малюнка на футболки, ви можете приємно здивувати як своїх близьких і знайомих, так і співробітників фірми. Своєму улюбленому маленькому чаду можна подарувати, наприклад, футболку з вашого спільного фотографією. Дитині старшого - з написом його улюбленої групи. 
Також скористатися послугою, назва якої - друк на футболках, можуть скористатися і закохані пари. Напишіть на футболці ім'я своєї коханої людини, щоб все навколо знали про те, як сильно ви любите його / її. 
Як вже було сказано на початку тексту, даною послугою часто користуються різні спортивні команди. Погодьтеся, у всіх професійних, наприклад, футболістів є футболка з його номером і прізвищем. Так ідіть в ногу з часом і ви! Замовте іменні футболки для гравців своєї команди. Адже так буде простіше розрізняти гравців на поле як вам, так і їх рідним і знайомим. 
Також все більше і більше радіостанцій в якості призу в тому чи іншому конкурсі пропонують футболку зі своєю символікою. В такому випадку виграє як людина, що одержала футболку, так і сама радіостанція: людина носить футболку, на якій зображена ваша символіка, тим самим рекламую радіостанцію. 
Аналогічно ви можете поступити, якщо є власником фірми. Подаруйте, наприклад, кращим працівникам футболки з логотипом своєї фірми.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 27 окт 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина