Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Униформа для продавцов с логотипом

пошив униформы для продавцов с последующим брендированиемДля працівників торгового залу завжди була важлива уніформа. За радянських часів вона повинна була відповідати санітарно-гігієнічним нормам. Сьогодні спецодяг виконує безліч функцій-від представницьких (продавець в магазині-обличчя компанії) до зміцнення корпоративного духу в компанії. 
Уніформа продавця повинна відповідати декільком вимогам: 
· Привабливий зовнішній вигляд. Продавці в магазинах, як правило, -жінки, а для них завжди зовнішність залишається важливим моментом, що впливає на настрій і працездатність, а значить і на доброзичливість по відношенню до покупця. 
· Яскравість і відповідність фірмовим кольорам. Сьогодні ми вже не замислюємося, коли в гіпермаркеті не можемо знайти м'ясний відділ або в примірювальній потрібен інший розмір, відразу знаходимо продавця в уніформі, який все знає і може підказати по товарах і цінах. А для цього ми повинні його помітити в густому натовпі відвідувачів супермаркету і відрізнити від усіх інших. 
· Комфортність уніформи для продавця с логотипом. Співробітник торгового залу багато часу проводить на ногах або в незручній позі за касою. Комфортна і зручна формений одяг допоможе полегшити умови праці. 
Дотримуючись всі ці рекомендації при пошитті чи купівлі готової уніформи для продавців, вибирайте одяг тільки з якісних і шкарпеток матеріалів, адже від того, наскільки бездоганною буде одяг персоналу, залежить імідж компанії в цілому і ставлення покупців до магазину, зокрема.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 04 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина