Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Шарфы с логотипом на заказ

пошив промо шарфов и шапок с логотипомПохмурим осіннім днем яскравий шарф або палантин з барвистим малюнком незмінно привертають погляд на міських вулицях. Чудовий привід зробити цей вид одягу промо одягом, перетворивши в рекламоносій! 

Стійким попитом у замовників користуються комплекти з м'якого флісу: набір шапка і шарф з логотипом, набір з рукавицями, а також затишне і миле виріб «два в одному»: шарф зі «вбудованими» рукавицями, який дозволяє не втратити цей самий невловимий із предметів зимового гардеробу. 
Але найбільший інтерес викликають, безсумнівно, в'язані шарфи, виготовлені на нашому виробництві. Тут є і моделі з барвистими малюнками, такі, як шарфи вязаные с логотипом, а є однотонні моделі або вироби з невеликим контрастним елементом, що прекрасно підходять для нанесення Вашого повідомлення: наприклад, шарфи і шапки Leader. 
І зрозуміло, ми готові запропонувати вам як чоловічі, так і жіночі шарфи з логотипом і палантини оптом: строгі і лаконічні моделі для чоловіків і життєрадісні, вільні, оригінальні вироби для жінок. 
В'язані шарфи з логотипом 
Серед різних методів брендування трикотажних шарфів можна виділити кілька найбільш цікавих. На м'який фліс непогано лягає шовкографія, але дуже добре виглядає на ньому вишитий шеврон. 
Такими ж шевронами ми рекомендуємо маркувати в'язані шапки і шарфи - на кожному нашому виробі, навіть з малюнком, передбачено поле для нанесення логотипу. Тираж шевронів можна виготовити і на замовлення з м'якого ПВХ - рішення цього завдання теж візьме на себе наше виробництво. 
Нарешті, найцікавіша з доступних опцій - замовити виготовлення виробу в вашому фірмовому стилі і з оригінальним дизайном. Ми в'яжемо шапки і шарфи з логотипом на замовлення тиражем від 200 шт. Наші дизайнери органічно впишуть у виріб ваш фірмовий знак або талісман, створивши нестандартний, запам'ятовується і естетичний подарунок або елемент корпоративної уніформи. 
Як купити в'язані шарфи оптом 
Трикотажні і в'язані шарфи нескладно придбати на нашому сайті. Оформіть замовлення, пройшовши реєстрацію, і виберіть у вашому місті компанію-дилера, яка візьметься за виконання замовлення. 
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 04 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина