Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо одежда и аксессуары

принимаем заказы на пошив промо одежды с логотипомПромо одяг - потужна реклама компанії 
Що таке промо акція? Це рекламна акція, спрямована на залучення максимальної кількості клієнтів. В ній беруть участь або співробітники компанії-організатора, або залучені промоутери, але всіх цих людей неодмінно має об'єднувати одна відмінність - спеціальний одяг корпоративних кольорів з яскравими, кидаються в очі, логотипами компанії, виготовленням якої в Україні займається фабрика «Промо Одяг». 
Що таке промо одяг? 
Уніформа, в якій працюють промоутери та співробітники, залучені до рекламної компанії, повинна бути найпотужнішим дієвим носієм реклами та залучати максимальне число перехожих. Тільки в такому одязі рекламна компанія залишить незабутні враження і зробить бренд запам'ятовувати. Для досягнення потрібного ефекту пошив промо одягу може проводитися по нестандартних рішень, щоб уніформа вийшла не тільки яскравою, але і креативною, а в деяких випадках - і скандальною. Як форма для промо акцій може служити майже будь-який вид одягу, брендований фірмовими забарвленнями або логотипами, але самими популярним рішенням в проведенні промо заходів вважаються наступні види одягу: 
Кепки. 
Теніски. 
Футболки с печатью. 
Вітровки с вышивкой. 
Толстовки с нанесением логотипа. 
Поло. 
краватки 
Фартухи для продавцов. 
Фартухи с логотипом. 
Бандани и палитки с логотипом. 
Козирки. 
Затребуваність такої промо одягу легко з'ясовна - це доступність широкого спектру брендування і досить низька ціна готового виробу.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 04 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина