Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Одежда для промо акций

пошив промо одежды с логотипомФормування лояльного ставлення цільової аудиторії до бренду відбувається протягом усього часу існування компанії. Без постійної підтримки інтересу аудиторії до продукту, послузі, бренду, компанія швидко втрачає популярність, тому що поруч завжди будуть більш активні конкуренти. 
Проведення регулярних промо акцій змушує компанії шукати надійного партнера в галузі створення якісної, стильної та актуальною промо одягу, щоб швидко і ефективно вирішувати проблему забезпечення акції необхідної уніформою. 
Таким партнером в області моделювання і пошиття одягу для промо акцій є компанія Промо одяг. Ми пропонуємо повний цикл послуг: від розробки дизайну до створення унікальних моделей під конкретні заходи компанії. 
Типова одяг для промо акцій, або розробка унікальної промо одягу 
Ми пропонуємо широкий вибір промо одягу з логотипами, написами і малюнками. Ви можете замовити готові моделі з нанесенням власних фірмових знаків, слоганів і рекламних зображень, або звернутися до послуги розробки унікального дизайну і пошиття одягу для промо акцій. 
У нашій компанії професійно підберуть оптимальні промо костюми для вашої рекламної акції. 
Залежно від особливостей рекламного заходу, його цілей, масштабу і бюджету однаково робочими можуть бути як варіант з нанесенням корпоративних знаків на готові моделі футболок, толстовок, жилеток, кепок, сорочок, аксесуарів, так і розробка унікальної одягу для промо акцій. 
Ми здійснюємо пошиття футболок на замовлення з написами і малюнками для проведення масштабних рекламних кампаній із залученням великої кількості промоутерів. 
Унікальні рішення для кожного клієнта 
Якщо ваша компанія зацікавлена ​​в створенні якісного одягу та аксесуарів для промоакцій, виставок, форумів та різних рекламних заходів, то ви звернулися за адресою! Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб підкреслити унікальний стиль організації при проведенні рекламної кампанії. 
Промо одяг на замовлення 
Вже багато років ми створюємо для багатьох російських і зарубіжних компаній, рекламних агентств, PR і маркетингових відділів промо одяг на замовлення. В результаті активної роботи, накопичено солідний досвід у створенні промо одягу на замовлення для акцій різного характеру, тому наші дизайнери без праці підберуть для вашої компанії оптимальне рішення і швидко створять необхідну партію промо одягу. Завжди до ваших послуг велика база напрацювань і готових моделей одягу та аксесуарів, що забезпечує оперативний пошив промоформи. Відвідайте наш шоу-рум в Києві, щоб швидко вибрати необхідний еталон одягу з представлених зразків. 
Пошиття футболок на замовлення 
Наше власне швейне виробництво в Києві дозволяє здійснювати пошив футболок, поло, толстовок, безрукавок, жилетів та ветровок, панамок, комбінезонів, і багато іншого, витримуючи високу якість та оптимальні терміни. Ми пропонуємо стандартні моделі і одночасно завжди готові опрацювати нову модель за технічним завданням замовника. При цьому, ми виконуємо будь-які види нанесення на нашу продукцію, включаючи шовкографію, термоперенос, сублімацію і машинну вишивку. У тому числі у нас завжди в наявності готова продукція для нанесення логотипів і малюнків: бейсболки, кепки, ремені.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 04 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина