Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.


Футболки с нанесением логотипа

печать на футболках логотипаФутболка з нанесенням фірмової символіки - це найбільш поширений і ефективний, з точки зору співвідношення витрат до ефекту, рекламний носій, використовуваний для проведення рекламних акцій. Красива, яскрава футболка із зображенням одразу привертає увагу, видна здалеку і доступно інформує велику кількість потенційних споживачів про проведення рекламної акції. Для того щоб футболка довго і багаторазово служила досягненню поставленої мети необхідно, щоб вона була якісною, а малюнок був ефектним. Пропонуємо у нас купити футболки оптом з малюнками виконаними методом шовкотрафаретного друку. Футболка з таким нанесенням прослужить довго і буде приносити задоволення своєму господареві. Шовкографія на тканину - це прекрасний спосіб оригінально прикрасити будь-яку річ. Купуючи футболки оптом з малюнком, Ви отримуєте відмінну якість.
Футболка класична, з коротким рукавом. Виконана з 100% бавовни. Чесана кулірна гладь. Комір з 2-ух шарової гумки з еластаном, по лінії горловини прострочено подвійний рядком, з внутрішньої сторони посилено від плеча до плеча стрічкою. Під рукавами немає швів. Ідеально підходить для нанесення як простих, так і складних малюнків.
Років п'ятнадцять тому, футболки з зображенням і написами були доступні тільки тим, у кого була можливість виїжджати за кордон, іншим доводилося задовольнятися звичайними футболками без написів. Сьогодні кожен може носити футболку з коханим зображенням, логотипом або написом, здійснити будь-яку задумку допоможе шовкографія на футболці.
Якщо ви хочете перетворити до невпізнання ваші футболки, шовкографія на одязі кращим чином допоможе в цьому. Це спосіб, що прийшов до нас із стародавнього Китаю, що складається в системі технологій, що дозволяють виконувати нанесення фарби або пасти необхідної товщини на будь-яку тканину. Нанесення шовкографії представляє сукупність певних технологій, кожна з яких повинна виконуватися в чітко визначеній послідовності і з дотриманням певних умов. Натяг формной рами, вибір потрібної ситової тканини, емульгування друкованої форми, вибір підходящої фарби, просушка, всі ці технології є ланками одного ланцюга, при правильному виконанні яких шовкографія на футболках дає потрібний результат. Не менш важливим є і вміння шовкографію правильно підібрати потрібну фарбу для друку на тканині.
Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 08 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина