Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Рекламные накидки

изготовление накидок рекламных с логотипомРЕКЛАМНІ накидки з поліефірних ШОВКУ!Термін виготовлення без нанесення логотипу - від 3 робочих днів (при наявності потрібного кольору поліефіру на виробництві).Вартість залежить від тиражу. Дешево!Ми займається пошиттям - виробництвом високоякісних виробів для Вашої компанії або рекламної акції, рекламна накидка - це унікальний і універсальний рекламний носій (логотипу, слогану), елемент фірмового стилю.
У нас Ви можете замовити рекламну накидку з нанесенням термотрансфера або з сублімацією.

 

В розділі ми пропонуємо деякі види рекламних накидок. Для чого вони потрібні?Це яскравий спосіб залучення уваги оточуючих.Найчастіше такі накидки використовують в момент проведення рекламних акцій. Найчастіше на вулиці. дана накидка не тільки привертає увагу але і є захистом від дощу і гілка для того, хто її носить.Ми займаємося виробництвом, пошиттям накидок, це дозволяє нам реально оцінювати терміни виготовлення, також регулювати вартість при різних тиражах.Розміри, кольори, тканина - ті параметри, які можна міняти при необхідності.Терміни виготовлення накидок без логотипу дня, якщо потрібна тканина є на складі.Якщо ж треба нанести рекламну символіку, ми пропонуємо два види: шовкографія і друк сублімації.Терміни на виготовлення тиражу з нанесення - обговорюються індивідуально.

 

Фірмові накидки при рекламних кампаніях в громадських місцях добре запам'ятовуються, і згодом клієнт легко відрізняє вже знайому торгову марку або логотип від тих, які раніше не зустрічалися.
При проведенні великих рекламних акцій, які повинні привернути додаткову увагу потенційних клієнтів, часто лунають накидки з фірмовими квітами і з логотипом. Все це робить акцію запам'ятовується і приносить значний ефект, роблячи рекламні накидки не менше вражаючими, ніж відеоролики. У нашій компанії ви можете замовити накидки і фартухи з фірмовою символікою або логотипами компанії, які будуть виготовлені швидко і якісно. Фартухи з нанесеним на них логотипом можна використовувати в якості невеликого сувеніра клієнтам і партнерам вашої фірми.
Фартухи і накидки виготовляються з урахуванням пропонованих вимог і умов експлуатації. Виробництво накидок і фартухів використовує універсальні фасони, які підходять всім людям, незалежно від розміру і зростання.
Ви можете замовити у нас вироби, на які буде завдано ексклюзивний малюнок або фотографія. Залежно від ваших побажань, ми можемо виготовити фартухи з нанесеними декоративними візерунками або фартухи прикольні, з кумедними зображеннями або фотографіями. Такі фартухи можна подарувати друзям, знайомим або носити самим будинку, щоб підвищити настрій рідним.

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 08 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина