Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Промо-одяг і промо-форма

пошив Промо-одягуОрганізація та проведення промо-акцій стало невід'ємною частиною рекламних кампаній для фірм, метою яких є швидке залучення уваги цільової аудиторії до своєї продукції. Висока ефективність цього інструменту маркетингу полягає в наявності безпосереднього контакту зі споживачем, в процесі якого і відбувається ознайомлення людей з просувним продуктом або послугою. У зв'язку з цим велике значення має зовнішній вигляд промоутерів, зокрема, спеціальна промо-одяг або промо-форма. Грамотно підібрана промо-одяг допоможе привернути увагу до Вашої акції, надати їй необхідний стилістичний акцент і створити пряму асоціацію з Вашою компанією.
Промо Одяг пропонує послуги з виготовлення промо-одягу, промо-форми, промо-костюмів, театральних костюмів, головних уборів, а також виготовленню ростових ляльок. Нашим клієнтам ми гарантуємо високу якість за розумну ціну.
Приблизна схема нашої роботи виглядає наступним чином:
На основі представленого замовником технічного завдання або попереднього ескізу проводиться розрахунок приблизної вартості промо-одягу.Розроблений художником-костюмером ескіз і підібрані зразки тканини узгоджуються із замовником.Після остаточного затвердження ескізу, виду тканини і фурнітури формується фінальна кошторис.Після внесення передоплати в розмірі 70% від загальної вартості замовлення ми переступаємо до роботи.Якщо на роль промоутера вже знайдений конкретна людина, то він проходить через 2 стадії примірки промо-форми, або робота ведеться по зазначеним замовником параметрам.Остаточний розрахунок проводиться після здачі костюма замовнику.У вартість костюма входять ескіз, матеріали, робота. Ціна промо-форми розраховується індивідуально і залежить від якості матеріалу, складності і термінів виготовлення, наявності ручного розпису по тканині або дротяного каркаса і т.д. .
 
Для виготовлення промо-форми за ескізами ми використовуємо такі тканини як, креп-сатин, бавовна, лайкра, атлас. Для типових видів промо-одягу з фірмовою символікою закуповуються готові футболки, бейсболки, вітровки через постачальників і вибирається відповідний спосіб нанесення залежно від макета малюнка, розміру і кольору зображення. Ми завжди готові вислухати Ваші ідеї щодо костюмів для Ваших промо-акцій і у відповідь поділитися своїми пропозиціями за способом їх виготовлення та орієнтовною стоімості.Кроме того, наше рекламне агентство з успіхом виготовляє ексклюзивні ростові ляльки, які роблять будь-яке свято, корпоративний захід або промо-акції оригінальними і запам'ятовуються. Основними матеріалами для ростових ляльок служать поролон, біфлекс, штучне хутро, а також тканини з великим вмістом лайкри.Ми працюємо від одиничного замовлення, однак варто врахувати той факт, що при великому тиражі собівартість одиниці товару зменшується. Термін виготовлення складає від 5 до 10 робочих днів, а також можливе виконання більш термінових замовлень.

 

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61

 Обновлен 11 дек 2014. Создан 10 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина