Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Вышивка логотипа на одежде

заказать компьютерную вышивку на одеждеКрасиво і солідно. Це перше, що приходить в голову, коли думаєш про вишитий логотип. Найбільш універсальним елементом дизайну, який можна застосовувати для підкреслення єдності корпоративного стилю канцелярії, одягу або аксесуарів є логотип компанії. Якщо на блокнот або на візитку логотип можна надрукувати, то для нанесення зображення на одяг або рушники потрібно потрудитися для того, що б результат виглядав достойно. Товарний знак на одязі дозволяє вказати на приналежність менеджера, продавця або консультанта до конкретної компанії і збільшує запам'ятовуваність торгової марки у клієнтів. Раз, побачивши красиву емблему, задоволений клієнт запам'ятає її свідомо чи несвідомо і наступного разу дізнається знайомий знак на вивісці, банері або на одязі персоналу і знову звернеться за послугами в тугіше саму компанію.
Здавна був придуманий такий спосіб декорування тканин, як вишивка. Вишите зображення довговічне і завжди виглядає солідно, добротно. Спочатку вишивка призначалася тільки для декорування і прикраси одягу, але пізніше все більш важливим стало рекламно-інформаційне застосування цієї техніки. Зрозуміло, у разі, коли необхідно вишити логотип на великій кількості виробів, це неможливо зробити вручну. В старовину майстрині могли тижнями трудитися з голкою над однією сорочкою, але в наш час такі темпи неприйнятні. Тепер існують спеціальні машини, які швидко і якісно проведуть вишивку логотипу на тканини. Будь-яка вишивка завжди виглядає більш об'ємно і яскраво, ніж інші способи нанесення зображень. Також, вишита картинка більш стійке до зносу і буде довго зберігати респектабельність бейсболки, сорочки або рушника, на якому зображена. Фахівці нашої компанії виконають машинну вишивку логотипу на одязі для персоналу замовника швидко і з високою якістю, ми дуже уважні до дотримання вимог клієнта і точному пунктах завданню, поставленої замовником.
Для вишивки використовується професійне обладнання німецької фірми «Промо акція». Для виконання замовлення на вишивку логотипів або інших зображень в наявності три верстата: два по 9 ниток і один, який вишиває одночасно в 12 ниток на кожну головку, а загальна гама доступних кольорів ниток величезного розміру. У нашій компанії індивідуально, для кожного замовлення, підбираються нитки за кольорами, і обов'язково закуповуються, якщо точно підходящих квітів не виявиться серед ниток, вже наявних.
Вишивка логотипу на тканини застосовується для багатьох цілей, для спортивних клубів і для проведення рекламних акцій на вулицях і виставках використовується вишивка на бейсболках і футболках. Для співробітників магазинів, виставок або кафе логотип вишивається на сорочках або формених жилетках. Для подарунків партнерам або клієнтам, вашу емблему можна вишити на рушниках, вимпелах, сумках або пледах. Для ресторанів можна пошити і вишити скатертини, декоративні подушки або чохли на крісла та вишити на них фірмовий логотип, що відразу підкреслить рівень закладу. Сучасні технології вишивки дозволяють швидко нанести зображення на будь-яку тканину так, що зовні результат не відрізнятиметься від ручної роботи, а за якістю значно її перевершувати. Крім цього, на деякі матеріали, наприклад, на тканину з ворсом, вишивка, це єдиний спосіб завдати якесь зображення.
Хоча вишивка може використовуватися не тільки в рекламних або інформаційних цілях, але і для декорування виробів з тканин, все-таки саме нанесення логотипів на одяг для клієнтів-підприємців є самим використовуваним застосуванням вишивки. Одна з переваг рішення, коли виконується машинна вишивка логотипу на одязі, полягає в тому, що зображення виконується високоякісними міцними, зносостійкими нитками. Будь-який виріб з вишивкою збереже свій вигляд після прання і тривалого користування. Можна сміливо прати і прасувати речі з вишивкою і не турбуватися, що логотип на тканини потьмяніє або облізе. Завдяки високій стійкості до зношування, вишитий логотип довго зберігатиме свій колір, форму і підкреслювати солідність тієї речі, на якій зображений. Наші співробітники готові розробити програму машинної вишивки для точного втілення на тканини будь-яких побажань замовника.

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 11 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина