Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на бейсболках, кепки с логотипом

Изготовление бейсболок с логотипом фирмы, промо кепкиУ теплу пору року для українці кепка з логотипом стає найбільш затребуваним головним убором. З усієї одягу вона кидається в очі перш за все. Було б великою помилкою залишити без уваги таке ефективне поле для розміщення реклами. Особливо актуальна друк на кепках як елемент корпоративної культури. Подібна уніформа не тільки говорить про високий статус підприємства, а й справляє приємне естетичне враження.
Бейсболкиз логотипом універсальні у використанні. Їх носять в будь-яку погоду чоловіки і жінки самих різних вікових груп. Друк на бейсболках дозволяє створити прекрасний сувенір для учасників семінарів, конференцій, клієнтів і ділових партнерів. Такі презенти зміцнюють імідж і сприяють формуванню позитивного образу торгової марки.
Компанія «Промо Одяг» наносить зображення за допомогою друку на бейсболки та кепки. Наша продукція характеризується вишуканим дизайном і високою якістю виконання. З використанням печатки на кепках ми також здійснюємо популяризацію громадських і соціальних програм. Нами успішно практикується розробка і друк зображень на кепках (бейсболка) для проведення тематичних заходів.

 

Пропонуємо купити різноманітні жилети з логотипом оптом.Фірмові бейсболки з логотипом компанії - відмінний подарунок для партнерів, клієнтів і співробітників компанії. Корпоративний головний убір стане в нагоді, якщо ви часто виїжджаєте зі співробітниками на тімбілдинги або інші заходи на природі, якщо ви влаштовуєте спортивні змагання між відділами. Крім того, бейсболки з логотипом на замовлення - невід'ємний атрибут форми промоутера в теплу пору року.
У нашій компанії ви можете замовити виготовлення фірмових бейсболок з логотипом (або з будь-яким іншим малюнком) з будь-якої точки Украйни. Колір бейсболки може бути будь-яким - все залежить від ваших уподобань.
Щоб придбати необхідну кількість корпоративних бейсболок з логотипом на замовлення, зайдіть в розділ «Контакти» нашого сайту і зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас 

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 22 дек 2014. Создан 28 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина