Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на футболках, промо футболки

изготовление и печать на футболках, маках, накидкахДрук на футболках перетворює просту і широко використовувану одяг у своєрідне інформаційне поле, яке сприяє вирішенню безлічі завдань маркетингу. Зростає кількість маркетологів, що сприймають футболки як один з найкращих видів рекламоносіїв. У рекламному бюджеті багатьох компаній окремим рядком виділяється стаття, що передбачає друк на футболках. Москва не стала винятком із правил. Більшість жителів столиці вважають за краще мати носити літній одяг з барвистими зображеннями.
Останнім часом особливою популярністю користується друк фото на футболках. Для деяких це спосіб виділитися, інші таку футболку отримали в подарунок, треті носять стильний одяг з ідейних чи естетичних міркувань. Друк фото на футболках не менше затребувана як елемент корпоративної культури. Зі смаком виконана уніформа персоналу викликає симпатію відвідувачів. Довіра клієнтів до закладу зростає, а це позитивно позначається на результатах комерційної діяльності.
Компанія «Orange point» надає послуги друку на футболках в Москві. У числі наших клієнтів солідні підприємства, невеликі організації і приватні особи. Їх приваблює висока якість виконання замовлень, яке залишається незмінним навіть при терміновій друку на футболках. Яскравість кольору і максимальну точність зображення дозволяє передавати шовкографія. Друк на футболках за допомогою цього методу проводиться з використанням абсолютно нешкідливою фарби, стійкої до вигоряння і пранні.
Наша компанія якісно і вчасно виконає друк на футболках терміново. При цьому складність зображення, яке необхідно перенести на текстиль, ні в якому разі не затримає термінів виконання замовлення. Логотип компанії, назва бренду, фото або інше оформлення замовлення виконується з урахуванням індивідуальних вимог клієнта. Друк на футболках шовкографічним методом дозволяє створювати продукт, який не менше одного року буде зберігати свій первозданний вигляд.
З максимальною точністю відтворюються самі дрібні об'єкти дизайну. Широка гама кольорів і насиченість фарби дозволяють створювати дійсно привабливий одяг. Друк на футболках не обмежується мінімальним тиражем. Однак замовлення великого тиражу дозволяє значно знизити ціну одного примірника.

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61

 Обновлен 11 дек 2014. Создан 28 ноя 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина