Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Шапки с логотипом

изготовление теплых шапок с логотипомНовий напрямок у діяльності нашої компанії, трикотажні шапки з логотипом. Технологія виробництва дуже цікава. Спочатку закуповується сировина, склад, як правило, 70% вовни і 30% акрилу, на спеціальному в'язальному обладнанні виготовляється купон (заготівля шапки у вигляді прямокутника). Далі на купон методом об'ємної шовкографії наноситься логотип. Товщина наносного логотипу може бути до 1 мм, що надає обсяг і додаткову презентабельність виробу. Потім купон розкроюється і збирається на швейному обладнанні. На останньому етапі додатково в шапку вшивається підкладка з флісу. На кожному етапі виробництва здійснюється жорсткий контроль якості, що дозволяє випускати продукцію високого рівня.
У рекламній групі "Промо Одежда" Ви можете замовити трикотажні шапки з логотипом від 20 штук, колір виробу буде залежати від наявності заготовок на с скарбі на момент Вашого замовлення. При замовленні від 1000 шт. клієнт має можливість вибрати колір виробу і склад пряжі.
У холодну пору року трикотажна шапка з логотипом стане хорошим і корисним рекламним носієм, а презентабельний зовнішній вигляд виробу не перешкоджатиме повсякденному його експлуатації.
Невисока вартість стандартно виготовляються шапок з логотипом дозволить піти від інших головних уборів використовуються при проведенні промоакцій в холодну пору року.

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61Обновлен 11 дек 2014. Создан 07 дек 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина