Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Майки и футболки с логотипом

пошив и печать логотипа на футболках и майках  Людина проводить на роботі більшу частину свого життя. Для багатьох людей офіс - це другий дім. Складно переоцінити важливість створення в колі співробітників правильної атмосфери. Елементи фірмового стилю на одязі співробітників дозволяють їм відчути себе частиною компанії. А красиві і веселі майки з надрукованим логотипом - це неформальний і веселий спосіб об'єднати команду.
Фірмові футболки ідеально підходять для корпоративних вечірок, ігор, масових заходів. Майки з логотипом допоможуть виділитися і позначити себе як єдиний колектив.
На майки польського виробника, призначені спеціально для друку, наносяться сучасні барвники. В результаті, виходить насичена яскрава картинка. На футболки можуть бути нанесені будь-які малюнки:логотипи,фірмові кольори,окремі елементи фірмового стилю,слова і т.д.Вид майбутньої продукції залежить тільки від фантазії і сміливості замовника.

 

Але яскраві футболки з логотипом можуть використовуватися на тільки на корпаратіви. Використовувати таку веселу одяг можна для чого завгодно:подарунки відвідувачам,сувеніри в рекламних акціях,робочий одяг працівників,форма для учасників спортивних заходів. Приємно отримати в подарунок красиву футболку, яка ще й означає щось важливе. Носити таку - одне задоволення. Висока якість продукції визначає відмінні характеристики майок. Вони добре носяться, служать довгий час. Малюнок не стирається від численних прань і тканину самої футболки виглядає як нова протягом декількох місяців. Співробітники вашої компанії зустрінуть не один корпаратів в своїй дивній формі.
Послуга друку на тканині надається все більшим числом фірм. Але гарантують якість небагато. Друк на майках в Україні надається компанією "Промо Одяг". Європейська якість за доступними цінами. Малюнки на майках будуть точно відповідати оригіналу, не поступляться їм ні по яскравості, ні по чіткості.
Отримані в будь-яких обставин, майки з логотипом обов'язково стануть якими предметами гардеробу у власників. Такі подарунки, піднесені в промоігре або на святі робочого колективу, запам'ятаються надовго. Друк на майках вже отримала широке поширення, але все ще не втрачає своєї оригінальності.

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61


Создан 11 дек 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина