Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на кепках, бейсболках в Днепропетровске

головные уборы с логотипом, вышивка на кепках, бейсболки с логотипом в ДнепропетровскеХочете купити бейсболку собі в подарунок, зробити її унікальною, якої немає ні у кого? У нас Ви зможете зробити абсолютно будь-яку на замовлення, нанести зображення або логотип, а може бути і напис на її фронтальну частину. Ви можете замовити нанесення логотипу на бейсболку будь-якого кольору.
Сьогодні бейсболка стала лідером серед головних уборів. На неї звернули свій погляд провідні модельєри і дизайнери світу, не оминула бейсболку увагою і рекламна сфера. Рекламна бейсболка повинна бути яскравою, помітною, привертає увагу оточуючих, що не маловажно при проведенні різних рекламних акцій та масових заходів. Бейсболка з логотипом може являти собою як окреме рекламне рішення, так і продовження загальної рекламної концепції фірми. У сучасному світі бейсболки не тільки оберігають голову від спеки або холоду, але і служать частиною стилю одягу людини, елементом його індивідуальності. Тому багато, щоб підкреслити унікальність свого стилю, вдаються до нанесення зображень, малюнків або фотографій на одяг. Зокрема, друк на бейсболці своєї фотографії або нанесення оригінальної написи дозволить виділитися з натовпу.
У складі наших бейсболок 100% бавовна, є регульована застібка.

 

Зображення яскравого логотипу та оригінального слогану на папері - вчорашній день! Що ж актуально в даний час? Відповідь очевидна - носій повинен бути непаперових. Тому пропонуємо Вам друк на майках, кепках, бейсболках, а також скатертинах, сумках, зонтах і т.д. Ви, напевно, і самі помічали, як сильно привертає увагу оточуючих будь-яка напис на одязі проходить повз людини. Усім хочеться її прочитати! І такою цікавістю було б грішно не скористатися.
Ми готові детально опрацювати дизайн зображення, щоб друк на ббейсболках стала подібна справжньому твору мистецтва. У підсумку отриманий предмет гардероба не соромно буде підносити в якості корпоративного сувеніра як співробітникам, так і клієнтам фірми.
Друк на майках - це гарантія того, що перехожі на вулицях, відвідувачі великих торгових центрів, виставок і корпоративних заходів обов'язково дізнаються про Вашу компанію. Як мінімум дізнаються ... Як максимум стануть Вашими постійними клієнтами ..Создан 21 дек 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина