Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Пошив платков с логотипом

изготовление нашейных платков с логотипом, печать на банданахКомпанія «Промо-одяг» пропонує друк хусток. Хустки на замовлення з корпоративною символікою є важливою деталлю уніформи. Завдяки цьому клієнтам набагато простіше знайти потрібну людину, щоб звернутися до нього з будь-яким питанням або проханням. Нерідко для співробітників різного рангу (обслуговуючий персонал, менеджери молодшого, середнього та вищої ланки) розробляють різні види уніформи.
  Однак, закуповувати повний комплект одягу для кожної одиниці в компанії - дорого і не завжди доцільно. Якщо ваш персонал переважно працює в офісі, або займається іншою роботою, не пов'язаної зі збиранням або приготуванням їжі, є сенс звернути увагу на друк хусток. Ввівши, таким чином, стандартний офісний дрес-код і доповнивши його хустками з корпоративною символікою, ви можете заощадити на уніформі, не на шкоду іміджу організації.
  Наша компанія виготовляє корпоративні хустки на замовлення з будь-яким зображенням і в будь-якій кількості. Щоб дізнатися подробиці або зробити замовлення, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом із зазначених у розділі «Контакти».

 

Контакты

E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61


Создан 22 дек 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина