Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Нанесение на футболки изображения логотипа

Футболки с рисунками и надписями, цветная печать на футболках и полноцветнаяФутболка з логотипу печаткою - абсолютний лідер продажів серед текстильних виробів. Цей універсальний рекламоносійпрацює на вас в самих різних ситуаціях. Футболка використовується:- Як фірмовий одяг і робоча форма,- Як одяг і уніформа для виставки,- Як уніформа або спортивна форма для ділового чи корпоративного заходу,- Як одяг промоутерів,- Як одяг для флешмобу або масової акції,- Як подарунок у промоакції,- Як подарунок персоналу,- Як особистий подарунок клієнтові або партнерові.

Футболка з логотипом в Харкові, безсумнівно, представляє ваш бренд, а значить, якість полотна, забарвлення і пошиття може відбитися на іміджі компанії. Саме тому ми пропонуємо придбати футболки французького бренду SOLS.Цей одяг стане гідною майданчиком для розміщення вашої реклами.
У колекції SOL'S ви знайдете всілякі футболки для самих різних ситуацій використання та дарування:з круглим, V-образним і фігурним вирізом, з довгими рукавами і зовсім без рукавів, з модними яскравими кантами, вільні або облягаючі. Саме у нас ви можете купити модні і стильні жіночі футболки оптом, а також відповідні їм моделі для чоловіків. Чоловічі моделі, втім, можуть з успіхом використовуватися як унісекс.
Щоб промо одяг відмінно сиділа і добре виглядала, підбирайте її за розміром (див. Підібрати розмір).Для самих затребуваних футболок ми постачаємо повний розмірний ряд від до S XXL, а купити біліфутболки оптом ви можете навіть в розмірі XXXL.
 
Якщо Вам складно розібратися у великому асортименті моделей і палітрі кольорів ми із задоволенням допоможемозорієнтуватися і підібрати футболки, які підійдуть для вашої компанії. А також вигідно підкреслятьфірмовий стиль і будуть із задоволенням носиться співробітниками та представниками компанії. для цьогонеобхідно заповнити форму запиту на футболки.

 

Контакты
 
E-Mail promo.odezhda@yandex.ru
Телефон +38 063 274-00-70
Телефон +38 066 012 66 61


Создан 31 дек 2014Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина