Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Заказать изготовление футболок с логотипом

У нашій компанії ви можете замовити виготовлення футболок і майок логотипом вашої організації.Найчастіше замовлення футболок і майок з логотипом відбувається в періоди проведення виставок або корпоративних заходів, коли співробітникам необхідно зробити акцент на тому, що вони діють як одна команда. При цьому розміщення логотипу саме на футболці, а не на якомусь іншому предметі привертає більше уваги.

Перевага полягає в тому, що у нас ви можете замовити футболки з логотипом від 1 штуки. Так, це правда. Тепер вам не доведеться витрачати час на дзвінки в інші фірми, щоб замовити всього 10 або 20 футболок. Ми використовуємо метод прямої цифрового друку на текстильному принтері, і це дозволяє зробити навіть одиничні екземпляри футболок.

Якщо у вас підганяють терміни або логотип вашої компанії досить складний для друку (тонкі лінії або більше чотирьох-п'яти кольорів), то це не проблема. Як було сказано вище, ми без проблем виконаємо таке замовлення. Термін виготовлення замовлення зазвичай займає від 1 до 3 днів, залежно від завантаженості виробництва.

До речі, ось приклад замовлення, який був зроблений буквально місяць тому. Нам подзвонив менеджер з реклами одного з великих торгових центрів Москви. Цьому торговому центру виконувався рік, і їм були потрібні футболки та майки з логотипом на замовлення. Білі і чорні, чоловічі та жіночі, різних розмірів. І, як зазвичай це буває, футболки повинні бути готові через 2 дні у зв'язку зі святом, яке влаштовувало керівництво цього центру для своїх орендодавців. Ми майже відразу зробили макет футболки з логотипом і відправили замовникові. Також оперативно виготовили зразок футболки з печаткою лого, сфотографували і відправили по електронній пошті. Всі погодили дуже оперативно. За відгуками захід пройшов відмінно і футболки всім підійшли.

Також у нас є можливість виготовити великі тиражі футболок з логотипом. При цьому використовується метод шовкографії. У цьому випадку потрібно врахувати ряд технологічних нюансів, так як цей метод більш трудомісткий. Але в кожному разі, зв'яжіться з нами, і ми знайдемо найбільш вигідний і швидкий спосіб виготовлення вашого замовлення. Щоб купити футболку з логотипом, зателефонуйте нам або напишіть, актуальні ціни на нанесення логотипів дивіться в прайсі.Создан 25 янв 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина