Рекламные накидки с логотипом. Промо жилеты в Киеве.Пошив фартуков и манишек.

Печать на кепках

Нанесите на кепки свой рисунок или надпись
Ви можете нанести будь-який малюнок на кепку. Якісні матеріали та друк сублімації на бейсболці дозволять вам отримати річ, яка стане як яскравим подарунком, так і вдалим доповненням до особистого гардеробу. Кепка з логотипом ідеально підходить для корпоративних подій, сприяє єднанню духу або підвищує впізнаваність компанії на виставках. Принт на кепці НЕ змиється дощем або машинної пранням.

У теплу пору року для українців кепка стає найбільш затребуваним головним убором. З усієї одягу вона кидається в очі перш за все. Було б великою помилкою залишити без уваги таке ефективне поле для розміщення реклами. Особливо актуальна друк на кепках як елемент корпоративної культури. Подібна уніформа не тільки говорить про високий статус підприємства, а й справляє приємне естетичне враження.

Бейсболки універсальні у використанні. Їх носять в будь-яку погоду чоловіки і жінки самих різних вікових груп. Друк на бейсболках дозволяє створити прекрасний сувенір для учасників семінарів, конференцій, клієнтів і ділових партнерів. Такі презенти зміцнюють імідж і сприяють формуванню позитивного образу торгової марки.

Компанія «Промо Одяг» наносить зображення за допомогою друку на бейсболки та кепки. Наша продукція характеризується вишуканим дизайном і високою якістю виконання. З використанням печатки на кепках ми також здійснюємо популяризацію громадських і соціальних програм. Нами успішно практикується розробка і друк зображень на кепках (бейсболка) для проведення тематичних заходів.Создан 25 янв 2015Besucherzahler russian women for marriage
счетчик посещений
Движок интернет-магазина